Ми виготовляємо віконно-дверні  конструкції із ПВХ.

Компанія АЛТЕХ  вже понад 20 років пропонує широкий спектр вікон та  дверей із високоякісного профілю  REHAU .

Вікна – це інвестиції у Ваше життя. Коли Ви починаєте будувати або плануєте ремонт, Ви завжди знаходитесь перед важливим вибором. Якщо Ви цінуєте вишуканий дизайн та підвищений комфорт, а також розраховуєте заощадити на теплоенергії, вікна із профілю REHAU – це саме те, що Вам потрібно.

Вся наша продукція виготовляється  на основі новітніх технологій REHAU за підтримки досвідчених і професійних співробітників.

Ми допоможемо Вам у  виборі стилю,  дизайну, кольорової  гами,  що збігається з архітектурою будівлі. Ми створимо затишок та комфорт у Вашій оселі, збережемо тепло взимку та подаруємо прохолоду влітку.

Наші переваги:

■  Тільки якісні вікна REHAU зроблені на кращих виробничих лініях ■  Повна офіційна гарантія 5 років ■  Безкоштовна доставка по Львову ■  Монтаж згідно норм та вимог ДСТУ ■  Оригінальна німецька фурнітура в повній комплектації ■  Оригінальні комплектуючі REHAU ■  Розумна цінова політика, бонуси і подарунки.

plastik-001  

Ми виготовляємо конструкції  із якісних алюмінієвих систем.

Компанія «АЛТЕХ» – провідний виробник надійних алюмінієвих  вікон та дверей (в тому числі дверей, що відкриваються в обидві сторони) , фасадів, підйомно-розсувних конструкцій, зимових садів, дахових вікон, москітних сіток та вентиляційних решіток.

Ми допомагаємо архітекторам та проектантам спроектувати і побудувати будівлі будь якої складності: від ефектних скляних офісних будівель до енергоефективних житлових приміщень, включно із традиційними вікнами.

Завдяки своїм унікальним характеристикам алюміній робить будівлі живими, екологічно чистими , яскравими та багатогранними.

Алюміній безперервно завойовує ринок. Компанія «АЛТЕХ» відчутно виросла за останні 15 років. Це дає нам можливість на протязі довгого часу утримувати позиції одного із крупних виробників.

alyuminiy-001